Author: b***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super product, excellent product like on the discrimination! Came very fast
Color: White
Price: 179kr
| Plug(Voltage) | EU E Type Plug(220-240V) |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 200V-240V |
| Batteries Included | No |
| Screen Type | LED |
| Cord Length | <3m |
| Base Material | Iron |
| SKU | sv25060161623550654 |
Brand Name: SOKANY
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SOKANY-sc-0141748416.html
Quality: 8187273 people said the quality is very good!
Author: b***6
Date:
Review: Super product, excellent product like on the discrimination! Came very fast
Color: White
Author: c***4
Date:
Review: very good 👍
Color: White
Author: a***0
Date:
Review: Nice but I have not yet tested it
Color: White
Author: b***9
Date:
Review: Excelente.
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.